Перша сесія міськради шостого скликання - відкрита

Перша сесія міськради шостого скликання відкритаПершу сесію міськради шостого скликання розпочала 10 листопада голова міської виборчої комісії Людмила Сайко, яка зачитала список обраних депутатів. Людмила  Сайко пропустила в списку депутата від Партії регіонів Олександра Ємця, але інші депутати-регіонали нагадали про колегу.
Урочиста частина сесії почалася з вручення меру Геннадію Мінаєву коллар (підвісок) міського голови. Привітати новоізбарнного мера вийшов заступник губернатора Олександр Цупро, який оприлюднив вітання від губернатора Юрія Чмиря. Той бажав меру не розгубити довіру сумчан і брати участь в зміні Сум на краще, а всім радив відкинути політичні амбіції.

Потім Геннадій Мінаєв зачитав клятву мера, привітав депутатів з обранням і висловив надію, що в сесійній залі більше не будуть витати політичні пристрасті, а будуть вирішуватися виключно господарські питання.
У напутньому слові мер Геннадій Мінаєв пообіцяв протягом тижня визначитися зі складом депутатських комісій  та виконкому, після чого приступити до роботи. Також міський голова звернувся до депутатів з тим, щоб вони дали йому подання по керівництву своїх фракцій.
Після цього сесія була закрита. Швидше за все, наступна сесія Сумської міськради відбудеться 17 листопада.

Последние комментарии