Переваги трейдингу і за якими книгами краще навчатися

За допомогою трейдингу дійсно можна значно збільшити власний дохід, але для цього потрібні знання, стартовий капітал і навчання. У цій сфері багато людей домоглися успіхів, зокрема Костянтин Кондаков https://www.rbc.ua/rus/tag/konstantin-kondakov-12042012, чиє ім'я відоме серед досвідчених і початківців трейдерів.

трейдинг

Книги для навчання трейдингу

Книги з навчання логічно купувати у тих авторів, які досягли успіхів у певній сфері. Тому рекомендується уважно вивчити інформацію з трьох книг Костянтина Кондакова. У них йдеться про психологію трейдингу і фундаментальнi iндикатори Форекс, а також є поради по заробітку на Forex.

Костянтин Кондаков цікавився інформаційними технологіями та математикою ще в школі, а з 2004 року почав пробувати себе в ролі трейдера і фінансового аналітика. Постійний розвиток дозволив у 2012 році стати сертифікованим трейдером на українському фондовому ринку і фахівцем з біржових операцій.

За весь час трудової діяльності Костянтин Кондаков випустив серію наукових публікацій і статей на тему фінансового ринку та управління, став автором розробок у сфері інтернет-консалтингу. Всі його аналітичні прогнози були настільки популярні, що їх купували провідні біржові компанії.

Книги для навчання трейдингу

Ідеї ​​Костянтина Кондакова безліч разів змінювали зовнішність ринку Форекс в СНД. Він неодноразово бував гостем на провідних телеканалах Росії та України в якості експерта. А у своїх книгах ділиться власним досвідом в трейдингу і Форекс, дозволяючи іншим людям отримувати нові знання і збільшувати капітал.

Основні переваги трейдингу

У трейдингу можна виділити безліч переваг, але особливу увагу приділяють наступним:

  1. Віддалена робота. Тільки користувач вирішує коли та де йому торгувати, незалежно від місця розташування. Здійснювати операції можна де завгодно, головне – наявність інтернету й гаджета.
  2. Необмежені доходи. Маючи стартовий капітал і спеціальні знання, на фінансових ринках можна заробити великі гроші. Тут немає планки. До того ж не доведеться орендувати приміщення, наймати співробітників і займатися рекламою, якщо порівнювати зі стандартним бізнесом.
  3. Загартовується характер і розвивається аналітичне мислення. У торгівлі важлива дисципліна, якою повинен володіти досвідчений трейдер. Проводячи багато часу в трейдингу, людина стає психологічно стійкою до стресу і може сформувати душевну рівновагу. До того ж в цій сфері неможливо обійтися без аналітики, адже саме вона є запорукою вдалих угод. Під час роботи доводиться аналізувати безліч інформації й отримувати найважливіше.

Для навчання трейдингу на Форекс рекомендується використовувати книги Костянтина Кондакова, які мають ряд рекомендацій по торгах і історії з особистого досвіду. При правильному навчанні користувач зможе значно підвищити власний капітал і уникнути торгів в мінус.

 

Последние комментарии