Адреналін на Sumy Extreme Style-7

Адреналін на Sumy Extreme Style

Адреналін на Sumy Extreme Style

У суботу 14 вересня о 15.00 на Покровській площі, біля ТЦ «Лабіринт», відбувся вже традиційний для нашого міста молодіжний конкурс «Sumy Extreme Style-7», організований «Сумським міським центром дозвілля молоді» Сумської міської ради, Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА та однодумцями на чолі з Кирилом Бурлакою.

Цього разу «Sumy Extreme Style» весь ранок, аж до самого початку конкурсу, претендував на звання «мокрий». За годину до початку в центрі міста пройшла справжня злива, що примусила хвилюватись організаторів. Але 15.00 на годиннику, а турнір вже розпочався, приглушивши амбіції негоди до самого кінця заходу.

Примітно, що даний «Sumy Extreme Style» по праву можна назвати регіональним, адже до обласного центру завітали прихильники паркуру та ВМХ з Конотопа, Ромнів та Охтирки. Приїхали здалеку, щоб завоювати призові місця в даних категоріях, про що можна судити з остаточних результатів.

ПАРКУР

1 місце (the best of the best of the world) - Караван Сергій (Конотоп)

2 місце (the best of the best of the Sumy) - Шумко Артем (Ромни)

РОЛЕРИ

- Стрибки в висоту:

1 місце - Губаренко Владислав

2 місце - Авешкін Данило

- Free jumping:

1 місце - Дідух Денис

2 місце - Авешкін Данило

BREAK DANCE

1 місце - Токарчук Олександр

Hip-Hop battle

1 місце - Коломієць Соня

BMX

- Категория "Репчик":

1 місце - Самойленко Олександр

2 місце - Бондаренко Сергій

3 місце - Фантіков Едік

- Категория "Hardcore":

1 місце - Бодров Артем

2 місце - Грищенко Гоша

3 місце - Ларков Артем (Конотоп)

Sumy-Extreme-Style-7У програмі конкурсу глядачі вигравали цікаві призи та сюрпризи заздалегідь підготовлені спонсорами дійства.

Токарчук Олександр, переможець в категорії «break dance»: «Радий, що здобув перемогу, для мене це важливо. Як на мене, то дуже добре, що сумські спортсмени мають можливість продемонструвати свої досягнення глядачам, своїм рідним та близьким. Окрім того, під час всієї програми ведеться пропаганда здорового образу життя. Захід дуже необхідний для нашого міста, адже заходами такого рівня можуть похвалитися далеко не всі міста України, навіть ті, що значно більші за своїми розмірами.»

Последние комментарии